Kazancı İnşaat Hakkında

1989 Yılından Beri Kaliteli Hizmet ve Mutlu Müşteri Prensibiyle Yarınlara...

1989 yılında Konya’ da kurulan Tasaş Alüminyum A.Ş., ticari hayatına alüminyum profil üretimiyle başlamıştır. Kendi üretimi olan alüminyum profilleri 2001 yılında kendi bünyesinde pazarlama kararını alarak, 2002 yılından itibaren Antalya’ da açılmaya devam etmiş ve Antalya’ daki üretim ve pazarlama ağını 2004 yılında şirketleştirerek Kazancı Alüminyum Ltd. Şti. firmasını kurmuştur. İleri yıllarda alüminyum profile ek olarak inşaatlar için PVC profil distribütörlükleri kurarak PVC profiller ve aksesuarlarını pazarlamasının devamında inşaat sektörüne girme kararıyla birlikte, birçok inşaatını başarılı bir şekilde bitirerek teslim etmiştir.

Tamamladığımız Son Projeler

Safran Park Konutları

Beklentilerinize, eşsiz manzaranın da keyfini katın...


Yaşam alanlarının tamamı özel şehir manzarasına dökük tasarlanan Safran Park şık tasarımıyla sizi kendine hayran bırakacak. Safran Park, sosyal yaşamınızı evinizin sıcaklığında ve uyumlu bir ortamda zenginleştirme imkanı sunuyor. Safran Park özel mimarisi ile gündüz ve gece şehre hakim manzarası, simetrik çizgilerle şıklığın eşsiz uyumu Safran Park'ı tercih etme nedenlerinizden sadece bir kaçı. Eşsiz manzarası ile, deniz ve doğayı çok yakınınızda hissettirecek...

Hayat Evleri

Antalya'nın son zamanlarında gözde semtlerinden olan Kepez bölgesinde bulunan 90 dairelik projemiz

Toplamda 3 bloktan oluşan geniş kullanım ve sosyal alanıyla öne çıkan Hayat Evleri projemizi 2014 yılında tamamlamış bulunmaktayız.